PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Workshop romských písní


Hudba / jiný / Workshop romských písní




Město: České Budějovice

Datum: 14.03.2025 - 16.03.2025 od 18:00 hod.

Místo: Výměník1

 
 

Přijďte si s námi zazpívat nádherné romské písničky. Workshop povedou dva hudebníci z tradičních romských rodin, Oto Bunda [SK] & Jan Dužda [CZ]. Naučíte se několik vícehlasých písní, které si společně zazpíváme. Kde je slyšet zpěv, ztrácí se smutek
Oto Bunda [SK]
Temperamentní tanečník, zpěvák a především pedagog Oto je známý svou emocionalitou, kterou dokáže vtisknout romským písním a zejména halgatu. Pochází z rodiny Bundových, která je známá v oblasti tradiční romské hudby. Bohaté zkušenosti nasbíral zejména při vedení romského sboru Čhavorenge. Oto tvoří také autorské písně, hraje na klavír a kytaru.
Jan Dužda [CZ]
Skvělý kytarista a baskytarista, syn Jana Duždy st. z legendární kapely KALE aktivně působí v kapele Le Čhavendar. Je autorem mnoha romských písní a zároveň výborným zpěvákem vícehlasu. Jena vystudoval antropologii a romistiku a tak je bohatou studnicí zajímavých informací.

Více informací: songsofroma.eu
Registrace na workshop: Tereza Koutská
Kontakt: koutska.t@gmail.com
https://hrom9.webnode.cz


Více o akci Workshop romských písní na webu akce


e-mail na pořadatele: koutska.t@gmail.com