Kulturne.com informuje slovem, obrazem či videem o kulturních, společenských i sportovních akcích konaných především v Jihočeském kraji. Nejsou však výjimkou avíza na rozsáhlejší akce mimo region, jakými mohou být například umělecká sympózia, festivaly, koncerty, výstavy, divadla či setkání. Cílem je podpora těchto akcí a pořadatelů a dodání kompletního servisu čtenářům.
Server kulturne.com je v provozu od března roku 2010. Máme vlastní reportéry, kteří našim čtenářům přináší nejen kulturní novinky z Jihočeského kraje. Máme zastoupení ve většině okresů a snažíme se pokrýt celý kraj a všechny důležité informace, které se zde konají. Sídlíme v Táboře.
Aktuální logo serveru ke stažení zde.
- průměrný návštěvník je častým uživatelem internetu (nejen z ČR)
- věkové rozmezí je rozmanité – od 12 do 65+ let, přičemž největší skupinu tvoří lidé mezi 18-35 lety
- nový návštěvník tvoří 57% z celkové návštevnosti, 43% tvoří vracející se návštevník
- oproti mužům mají vetší podíl v návštěvnosti serveru ženy (hlavně mezi 18-26 lety)
Pořádáte kulturní akci a chcete, aby se o ní dozvědělo co nejvíce lidí? Můžeme vaši kulturní, společenskou či sportovní událost mediálně podpořit a zvýraznit. Napište na petr.syrny@kulturne.com a pojďme se domluvit.
Sponzorství je vítané. Staňte se naším sponzorem, ohodnoťte naši práci a snahu. Kulturní veřejnost vaši podporu ocení.
poptat službu - petr.syrny@kuturne.com
poptat službu - petr.syrny@kuturne.com
Výstava / Výstava mladého umělce
Galerie Dragoun, Jungmannova 186, Písek
26.04.2025 - 17.05.2025 od 17:06 hod.
vícedenní akce
Ostatní / výlet
Dům kultury Milevsko
26.04.2025 od 07:30 hod.
Hudba / koncert
Synagoga v Milevsku
26.04.2025 od 17:00 hod.
Výstava / Vernisáž 26.4.
Galerie Dragoun, Jungmannova 186, Písek
26.04.2025 - 17.05.2025 od 17:00 hod.
vícedenní akce